Вітаємо переможців проєкту «Сяйво Зірок» в рамках ІХ Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Лиманські зорі». І місце – Шептицький Богдан, вихованець ансамблю гітаристів (керівник Станіслав Деркач); ІІ місце – Осадченко Ярослав, вихованець ансамблю сопілкарів «Вітрогони» (керівник Василь Ілечко). Молодці! Бажаємо натхнення та подальших успіхів! Навігація записів Участь у акції “Спасибі, воїни країни, що бережете Україну!” Вітаємо з перемогою!