Захоплюючу та пізнавальну інтерактивну бесіду для гуртківців, напередодні Дня толерантності, підготувала практичний психолог Будинку творчості – Вікторія Шевчук.
Захід відбувся з метою поглиблення розуміння та важливості толерантності в сучасному суспільстві, а також сприяння розвитку міжособистісних навичок та емпатії серед учасників .
Застосовуючи ігрові методи та практичні завдання, психологу вдалося зробити заняття не тільки інформативним, але й цікавим.
![](https://scontent.fods2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/400937572_770662855073844_929980445279545996_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Rj5pFqosFlEAX-71Rnw&_nc_ht=scontent.fods2-1.fna&oh=00_AfCKAgUavq7tH--qZtBrptYLL-ihqqoZA6_-EWDBJvDauA&oe=655CADFE)
![](https://scontent.fods2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/397890256_770662895073840_5939162493655242767_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0Cu8YiJ02tsAX_FHWTk&_nc_oc=AQltLpKcyOyPcqgmyFEbfCR_VPZuLBDi0_Ryny-OdzEiie-ScAym02qjXX14WxSpWqw&_nc_ht=scontent.fods2-1.fna&oh=00_AfAUx3Jm0j1dKGoXi4qZ3oNiBkgjhLpMajQ2whbcx5eIcg&oe=655CFA83)
![](https://scontent.fods2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/397900253_770662831740513_5569347644233788453_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=vIHAqWTnYr4AX8LlDcD&_nc_ht=scontent.fods2-1.fna&oh=00_AfAXuVaygyh6b55E-qUPmY0qmqZm8oJ1DJtdPg9hdaJ2oQ&oe=655BAC40)
![](https://scontent.fods2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/400917317_770662791740517_766400539293073071_n.jpg?stp=dst-jpg_s851x315&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=4xXfpC5qUGgAX9GxuNm&_nc_ht=scontent.fods2-1.fna&oh=00_AfDRE4ZXLx3lUKqKry0sAZpSzPp-9fsiezg5XsL95bQPYw&oe=655D2243)