Сьогодні діти приєдналися до онлайн- зустрічі з педагогом Василем Ілечком.
Тема заняття звучала так: «Методи та прийоми вивчення музичних творів у грі на духових інструментах».
На майстер-класі учасники познайомились із різними видами сімейства сопілок та іншими духовими народними інструментами, почули їх звучання. Попрацювали з учнями над складними місцями в музичних творах використовуючи методи та прийоми ефективного засвоєння матеріалу.
![](http://btdyu.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/397555162_762404492566347_2418163718378045232_n.jpg)
![](http://btdyu.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/397515525_762404459233017_4724992299085161066_n.jpg)