Три дипломи за три перших місця
у жанрі фотомистецтво отримав Максим Нестеренко – вихованець гуртка «Школа журналістики».
Такий вид дитячої творчості входив до програми Всеукраїнського конкурсу до 32-ої річниці Дня Незалежності України.
Українці (та й увесь світ!) знають, що цю дату найголовнішого свята для нашої вільної країни відзначили у час повномасштабної війни росії проти України. Отже, саме тема війни і надихала юного автора.
То якщо взяти до уваги, що фотоінформація несе таке ж змістове навантаження як і допис, звичайно потрібно переконатися на власні очі, що оцінило високопрофесійне журі, нагородивши кожну з трьох світлин найвищим балом – 10.
Фото №1 – Роздуми біля найкращого в світі пораненого будинку …
Як кажуть no comment… Ситуація проймає до кісток кожного з нас … Фотографія виразно промовляє:
– Так, шкода рідної будівлі. Але вона водночас свідок того, що відбувається з народом, котрий не вміє критично мислити. Він сліпо вірить пропаганді і, не задумуючись, лишає щонайменше житла сусідній народ.
Фото №2 – Я сильна, бо Українка. Але у рідному Прапорі маю супер силу, супер любов до України!
А тут читаємо, що юні українці водночас стали мужніми, сміливими в обіймах неньки-України.
Фото №3 – Жовто-блакитне надвечір’я у найпатріотичнішому Миколаєві.
Найпатріотичнішим Миколаїв став ще у 2014-му, коли вигнав з міста проросійськи налаштовані сили, що намагалися захопити адмінбудівлі. Звичайно, той дух притаманний місту з давніх давен і виразно проявляється у буремні часи якими стала і російсько-українська війна. То й сама природа умілим поглядом фотографа доносить цю інформацію.
Звичайно, кожен глядач знайде свої меседжі від робіт Максима. На те він і працював від задуму до виконання. І вразив не тільки журі… То як в народі кажуть:
– Хай йому буде з роси і води!
![](https://scontent.fods2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/379978951_734950488645081_8539438528004709838_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=p_fu48GdKYwAX_dBsIg&_nc_ht=scontent.fods2-1.fna&oh=00_AfBkJGWVQ6OtcX6TH5EkMVxnf21dnKHKicLD2ypfYZ_E6Q&oe=65400E89)
![](https://scontent.fods2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380489232_734950545311742_6609670772998334097_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=YKti6QPfeqoAX_Undcz&_nc_ht=scontent.fods2-1.fna&oh=00_AfCjPjRckE-74S1LVY1-1wea8PUf1DAEErVjcMb9V0wuAg&oe=653E9B57)
![](https://scontent.fods2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380477963_734950628645067_1860764759654907182_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=sfdVVP9_Xj0AX-ydDHr&_nc_ht=scontent.fods2-1.fna&oh=00_AfCcHag3jMuVPwqJ7SticQFgLaA_sPUDO4XzhprKTGto_Q&oe=653F9A88)
![](https://scontent.fods2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380129736_734950701978393_8880659888871781451_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p960x960&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=I__fRmlC4z8AX_viCMu&_nc_ht=scontent.fods2-1.fna&oh=00_AfAxBXCPPfMGi44utthgjZ_18eqj7rzM459Bchgv2Usxhg&oe=653EEDEE)